Kim Kardashian ‘ndez’ rrjetin, ndan imazhin me bikini të zeza

Ylli ka postuar fotografinë joshëse në Instagram.

 

Ylli televiziv merr vëmendjen me çdo lëvizje e cila ka me miliona adhurues në rrjete sociale.

Kim u shfaq ne trupin e saj të bujshëm me bikini të vogla ngjyrë e zezë. Kim dukej joshëse ndërsa u ul mbi një shkëmb dhe mbështeste një krah të tonifikuar nga koka e saj. ajo mbuloi fytyrën e saj me një palë syze dielli.

Ajo i la flokët e saj të gjata të errëta poshtë, duke i lënë të kalonin mbi shpatullat e saj të tonifikuara.

Kim pranoi qindra mijëra pëlqime dhe mijëra komente nën fotografi, duke u komplimentuar pozitivisht për format trupore dhe veshjen provokuese.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *