Ish-Zv.Ministri i MPJ-së dhe antari i kryesisë së Nismas Bekim Brestovci, reagon pas informatavë qe do të mbyllet vendi

Antari i Kryesisë së Nisma Socialdemokrate dhe ish-Ministri i MPJ-së Bekim Brestovci ka reaguar në nje postim në Facebook ,pas lajmit qe do të karantinohet vendi për disa dite, njofton al-press.online

Ja Postimi i tij në Facebook ⬇️⬇️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *