Flet Ariana Musliu- Shoshi, tregon nëse ka aderuar në Lëvizjen Vetëvendosje

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Arian Musliu- Shoshi ka mohuar lajmin se pritet aderimi i saj në Lëvizjen e Albin Kurtit.

“Mund të them ekskluzivisht për juve se nuk është e vërtetë. Nuk kam hy në PDK me pazare, nuk rri me pazare dhe as nuk dalë për pazare”, ka thënë ajo në TV Dukagjini, transmeton IndeksOnline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *