Fatmir Limaj sot feston ditëlindjen e 50-të

Kryetari i partisë Nisma Socialdemokrate sot ka ditëlindjen.

 

 

 

Fatmir Limaj mori një urim plot dashuri nga djali i tij Durimi.

 

 

“Shume urime për me te shtrenjtin tim dhe te familjes sonë! Edhe 121 te lumtura, ashtu siç vetëm ti e meriton”, ka shkruar në postim.

Rikujtojmë se, Fatmir Limaj ka lindur me 4 shkurt në vitin 1971 dhe sot mbush 50 vite. Politikani i njohur kosovar ka një karrierë të gjatë në politikë dhe vazhdon të jetë pjesë e saj.

Theksojmë, se ai po garon në këto zgjedhje si kandidat për kryeministër.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *