Hoxha ironizon me Osmanin e Kurtin: Ciu, ciu….fry’n VERIU

Kandidatja e PDK-së, Eliza Hoxha, ka ironizuar me tentim vizitën e ud.presidentes Vjosa Osmani, dhe liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, të cilët u penguan.

 

 

“Ciu, ciu….fry’n VERIU”, ka shkrua Hoxha.

 

 

Ndryshe, gjatë vizitës së të shtunës të kryetarit të Lëvizjes “Vetëvendosjes” dhe u.d Vjosa Osmanit në Mitrovicën e Veriut, një grup serbësh i detyruan ata që ta ndërprejnë vizitën në këtë pjesë.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *