Arbër Tolaj, pejanët vazhdojnë të bashkërrugëtojnë me AAK

Kandidati për deputet nga radhët e Aleances për Ardhmerinë e Kosovës, z. Arbër Tolaj viziton Pejën,  së bashkua me Presidentin Ramush Haradinaj.

Arbër Tolaj, përmes një postimi në Facebook, ka falënderuar qytetarët e Pejës për bashkërrugëtimin e tyre me AAK. Entuziazmi i qytetarëve të Pejës, e dëshmon se pas 14 shkurtit Ramush Haradinaj do të jetë Presidentin i Kosovës.

Postimi i plotë:

Mobilizim i fuqshëm në qytetin ku lindi dhe zuri rrënjë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës.
Peja sot ishte nikoqire e Presidentit në ardhje Ramush Haradinaj dhe Kandidatëve për Deputet.

Pejanët vazhdojnë të bashkërrugëtojnë me AAK.

#meramushharadinajpërpresident2021

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=458320585545389&id=102960761081375&sfnsn=mo

Leave a Reply

Your email address will not be published.