Tolaj i AAK-së merr mbështetje në fshatin e heronjve, Gllogjanin heroik

Kandidati i AAK-së, Arber Tolaj, ka qëndruar sonte në fshatin e heronjëve, siç e ka quajtur ai, fshatin e Ramush Haradinajt, Gllogjanin.

 

 

“Fshati Gllogjan i Deçanit, që nëpër kohë ishte vullkan i ngjarjeve të rëndësishme kombëtare, sonte na mirëpriti me mjaft bujari.

 

S’do mend se vendlindja e shumë Heronjëve dhe Lavdisë historike, mbështet fuqishëm birin e kësaj treve, Presidentin në ardhje, Ramush Haradinaj”, ka shkruar Tolaj, i cili ka marrë mbështetje nga banorët e këtij fshati, njofton Scannr.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=457796608931120&id=102960761081375

Po ashtu, ai sonte në Deçan ka shpalosut programin e AAK në mesin e të rinjëve të Pozharit, të cilëve ju printe Burri i fjalës e besës Z. Gani Berisha.

“Vërtet mirënjohës për mbështetjen’, ka shkruar Tolaj.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=457824418928339&id=102960761081375

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *