‘Cristiano Ronaldo pëlqen djemtë’/ Shokon pronari i agjencisë VIP për çifte: Lidhja me Irina Shayk ishte thjesht…

Pronari i një agjensia VIP për çifte, Piotr Listerman, ka bërë disa deklarata shokuese për yllin portugez të futbollit Cristiano Ronaldo.

Sipas ‘Grodon’, Listerman ka deklaruar se CR7 pëlqen djemtë dhe se lidhja me modelen ruse Irina Shayk, të cilën e ka munduar ai, ka qenë për të mbuluar këtë anë të errët të tij.

Ai pretendon se lidhja mes Irina Shajk dhe Ronaldos ishte një gënjeshtër e madhe.

Gjithashtu shprehet se pavarësisht se Ronaldo është me Xheorxhina Rodrigez, përsëri ai do burrat më shumë dhe shton se gjithçka e bën sepse i di akuzat e mëdha që do shkonin në drejtim të tij nëse dilte hapu për këtë. “Po e njoha Ronaldon me Irina Shajk. Megjithatë lidhja e tyre ishte një gënjeshtër, pasi sulmuesi pëlqen djemtë e rinj.

“Marrëdhënia mes tyre ishte e dobishme për të dy, pasi Irina Shajk mori popullaritet, ndërsa Ronaldo nuk dëshironte të zhgënjente fansat dhe vendosi të gjente një femër të mirë. Mes Ronaldos dhe Irinës nuk kishte asnjë marrëdhënie reale, edhe nëse kishte ajo ishte aksidentale. Nga ana tjetër, unë mora 100 mijë euro si kompensim për lidhjen e tyre.”, u shpreh Listerman.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *