Po i ndërron femrat si “këmishat”, kapet mbrëmë me një bukuroshe misterioze

Personaliteti i famshëm amerikan, Scott Disick, vazhdon t’i ndërrojë partneret. Ish- i dashuri i Kourtney Kardashianit nuk ka shumë kohë që i kishte dhënë fund lidhjes edhe me Sofia Ritchienin.

Por, Disicku shpejt duket se e ka gjetur një partnere të re. Ai është parë mbrëmë në Malibu me një tjetër bukuroshe, shkruan Indksonline.

37-vjeçari është fotografuar duke dalë nga Ferrari me një zeshkane shtatgjatë.

Scotti ka luftuar me abuzimin me alkoolinin në të kaluarën dhe ka kaluar traumën e humbjes së prindërve të tij.

 

 

Aktualisht duket se e ka bërë profesion që t’i ndërrojë partneret./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *