Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” dhe pronarja e Kylie Cosmetics, mund të fluturojë nëpër botë me miqtë dhe familjen e saj, sa herë ka dëshirë, me avionin e saj privat “Kylie Air”.

Ai mendohet të ketë kushtuar rreth $73 milionë, por sigurisht, ky nuk është shpenzim dhe aq i madh nëse je miliarder/e.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Brenda, avioni ka një pamje luksoze dhe të sofistikuar. Sediljet prej lëkure duken shumë më komode se ato që mund të gjeni në një avion të thjeshtë.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Plani ka rreth 10 vende, hapësirë e mjaftueshme që gjithë njerëzit e saj të dashur, të udhëtojnë së bashku me të.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Aty nuk shërbehet ushqimi tipik i udhëtimeve, sigurisht. Vendi ështa gati të shërbejë tre vakte të plota me një hapësirë shumë komode.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Në një pjesë të avionit duket një ekran i madh dhe një divan i gjatë përballë me të.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Nëse udhëtimi është paksa i gjatë, Kylie mund të pushojë në dhomën e saj të gjumit, që ka një krevat dopio dhe shtrati të mbuluar me jastëk komod dhe batanije gëzofi. Ajo ka edhe një raft librash dhe një tualet në dhomë.

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie Jenner

Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie JennerNJË STORY NGA KHLOE KARDASHIAN, QË PO FLUTURON ME “KYLIE AIR”.Brenda avionit privat $72 milionë, të Kylie JennerDHE NJË STORY NGA KYLIE

Leave a Reply

Your email address will not be published.