Ky është super talenti i ri që po kërkohet me ngulm nga Zvicra

Shqiptarët në diasporë janë shembulli me i mire për vendin e tyre,shembull me të mire janë Shaqiri,vëllezerit  Xhaka,dhe shume talente të tjerë që krenohet Kosova !

E talenti tjeter është një i ri me emrin Leandro Maksutaj ,djali i legjenden së kickboxer Azem Maksutaj që jeton në Zvicer dhe është fudbollist mjaftë i talentuar që po kerkohet  me ngulm nga kombetarja e Zvicres,përcjell Al-Press.Online

Shpresojme së Federata e Fudbollit Kosovar(FFK) do ti bjerë në kontakt me këtë super talent,dhe në të ardhmen e afërt do ta përfaqesoje Përfaqesusen e Kosovës.
IMG_0662
www.al-press.online

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *