U ripushtuam thotë Bim Bima pasi Rakiq zëvendëson Avdullah Hotin

Goran do të zëvendësoj kryeministrin , pasi ky i fundit është izoluar për dy javë.

Avdullah Hoti është izoluar për një periudhë dy javore, pasi ka rezultuar pozitiv për , shkruan lajmi.net.

Tani detyrës së tij do i prij z.Kryeministri, Goran Rakiq, dhe kjo nuk ju ka pëlqyer fare disa qytetarëve, përfshirë këtu edhe reperin Bim Bimma.

Reperi nga Prishtina ka publikuar një postim së fundi në Instagram ku shkruan “Pasi kryeministri Koti u karantinua, tash e zëvendëson Goran Rakiq, u ripushtuam”. l.n.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *