Nuk ja dha rrogën, ja cka i bën Shqiptari shefit të tij në Zvicër (Video)

Nuk ja dha rrogën, ja cka i bën Shqiptari shefit të tij në Zvicër (Video)

Shqiptari në Zvicër ju hakmerr shefit të tij pasi nuk ja dha rrogën, kjo video po qarkollon shumë në internet dhe ka marrë buj shumë të madhe.

Djali në fjalë mori një bager i peshave të renda dhe ja shkatërroi veturën shefit të tij .Për me shume se si veproi ai shikoni pamjet qe ua sjellim me poshtë.

DA WAR ABER JEMAND SAUER AUF DEN CHEF! :D—LIKE WIE GEIL IST DAS DENN? FÜR MEHR COOLE SACHEN.

Posted by Wie geil ist das denn? on Friday,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *