Agim Veliu e Avdullah Hoti s’marrin pjesë në votim për presidentin

Teksa ka filluar votimi për presidentin, dy deputetët e LDK-së, Avdullah Hoti dhe Agim Veliu nuk po marrin pjesë në votim.

Ata janë të pranishëm në sallë, mirëpo nuk po marrin pjesë në votim.

Po ashtu në votim nuk mori pjesë as deputeti Driton Selmanaj.

 

Ndërsa, kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli dha qëndrimin e tij, ai po merr pjesë në votimin e presidentit të vendit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *