Tolaj i AAK-së nderon Dëshmorët e Kombit duke bërë homazhe në Deçan

Kandidati për deputet nga radhët e AAK-së, Arbër Tolaj, ka bërë homazhe për të nderuar Dëshmorët e Kombit.

 

Sot, nderuam Dëshmorët e Kombit që ranë në altarin e lirisë, të përjetësuar në qendër të Deçanit.
Homazhe:
Busti i Heroit Mentor Tolaj
Shtatorja e Heroit Sali Çekaj
Shtatorja e Heroit Luan Haradinaj
Shtatorja e Heroit Beg Rizaj dhe
Lapidari Dëshmorët e Deçanit
Lavdi të gjithë Dëshmorëve të Kombit!
“, ka shkruar ai në Facebook, përcjell Al-Press.online

Arbër Tolaj mban numrin 14 në zgjedhjet e 14 shkurtit.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=460140532030061&id=102960761081375

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *