Kandidati për deputet, Haxhi Shala, merr përkrahje nga banorët e Tërrnjes dhe Leshanit të Suharekës

Kandidati për deputet i AAK-së, Haxhi Shala, është takuar sonte me banorët e Tërrnjes dhe Leshanit të Suharekës.

 

“Falenderim i veçantë për këtë mirëpritje. Vetëm të bashkuar mund t’ia dalim! HSH10#HaxhiShala10 #AAK135”, ka shkruar Shala në llogarinë e vet në “Facebook”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *