Arbër Tolaj merr mbështetjen e pa rezervë nga banorët e Strellcit (Foto)

Në vazhdën e takimeve paraelektorale, sot kandidati për deputet Dr. Arbër Tolaj, takoi banorët e fshatit Strellc.

Dr. Arbër Tolaj, falënderoi banorët për mbështetjen  e pa rëzerv që i bjen tash e 20 vite AAK-së dhe atij si kandidat për deputet. Dr. Tolaj thotë  se takimet të tilla janë frymzim dhe motivimi për punën e tije.

Postimi i ploë:

Sonte ndalova në Fshatin Strellc, aty ku dominon Burrëria, Mendjemprehtësia, Guximi e Vendosmëria.
Fillimisht u mirëprita në Strellc të poshtëm, në Konakun e Burrit të nderuar – Hasan Beqir Hasanaj, për të bashkëbiseduar më pas me miq e aktivistë të AAK-së, në Strellc të epërm.

Faleminderit për motivimin Strellcjanë.  #ramushipërpresident2021

HTTPS://M.FACEBOOK.COM/STORY.PHP?STORY_FBID=454725725904875&ID=102960761081375

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *