Ja kush ishtë bashkëshorti i Violetë Kukajt

Emri i këngëtares së fundi ka qenë i lakuar në media rozë, si shkak i ndarjes me bashkëshortin. Ju të gjithë e njihni këngëtaren Violetë Kukaj që për vite me rradhë mbetet këngëtare e dashur dhe e pëlqyer nga publiku i gjerë.

Violeta është e konsoliduar në të gjitha aspektet, në muzikë, por edhe në jetën private. Megjithatë, ajo është nga ato figura publike që e ruajnë me fanatizëm jetën private dhe nuk u pëlqen që të tregojnë shumë nga ky aspekt, shkruan “Kosovarja”.

Violetë Kukaj, një herë e një kohë ka pozuar për revistën Kosovarja me të shoqin me të cilin është ndarë dhe fëmijët dhe me sa duket ky është rasti i vetëm kur ka ndarë diçka më shumë me publikun që e ndjek.

A u nda Violeta Kukaj nga burri? Ja çfarë thotë këngëtarja | Bota Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *