Ibrahimovic thumbon Lukakun: Milani nuk ka pasur kurrë një mbret, por ka një Zot

Zlatan Ibrahimovic zgjidhi dje derbin e Milanit me dy gola dhe i solli fitoren ekipit të tij.

Sot në rrjetet sociale Ibra postoi një foto dhe shkroi: “Milani nuk ka pasur kurrë një mbret, por ka një Zot”, transmeton lajmi.net.

 

Me këtë, suedezi thumboi Lukakun, i cili sezonin e kaluar pas fitores 4:2 e deklaroi veten mbret të Milanit dhe shkruajti: “Ka një mbret të ri në qytet”.

Zlatan u hakmor në stilin e tij.

www.al-press.online

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *