Kështu e reklamon Endriti takimin e presidentit Thaçi me Erdoganin

Djali i presidentit, Endriti ka publikuar një postim pas takimit të Thaçit me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan.

Në Instagramin e tij, ka publikuar një foto të takimit duke i vendosur imazhit dy emotikon flamujsh, atë të Kosovës dhe Turqisë, shkruan GazetaBlic.

Leave a Reply

Your email address will not be published.