Lajmi i fundit: Deputeti i Kuvendit të Kosovës rezulton pozitiv me Covid-19

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, ka konfirmuar së ka rezultuar pozitiv me , raporton Kosova Post.

Ai ka konfirmuar se pozitiv me Covid-19 kanë dalë edhe familjarë të tij të cilet tashmë janë të izoluar

Të nderum miq,

Me simptoma të lehta si kokëdhembje e temperaturë, dje shkova të testohem në repartin e Infektives. Unë dhe familja ime dje rezultuam pozitiv me COVID-19, dhe për pasojë, do të jemi në shtepiak dyjavor.

Faleminderit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *