Pushime luksi, këngëtarët shqiptarë kapen mat me partneret në Vlorë, fotot nga resorti nxjerrin zbuluar Ledrin, Ermalin dhe Lumi B

Ledri Vula me partneren e tij, Sara Hoxhen, Lumi B me bashkëshorten dhe djalin, Ermal Fejzullahu me familjen e tij janë stacionuar të gjithë ne Vlorë.
Featured image of article: Pushime luksi, këngëtarët shqiptarë kapen mat me partneret në Vlorë, fotot nga resorti nxjerrin zbuluar Ledrin, Ermalin dhe Lumi BLedri. Ermali, Lumi B

VLORE– Me përfundimin e karantinës, VIP-at shqiptarë kanë marrë disa pushime të mira për tu relakusar nga periudha e stresit që kaluan nën ethet e COVID-19.

Ledri Vula me partneren e tij, Sara Hoxhen, Lumi B me bashkëshorten dhe djalin, Ermal Fejzullahu me familjen e tij janë stacionuar të gjithë ne Vlorë.

Ata kanë marrë me vete dhe fëmijët e tyre, Lumi B djalin ndërsa Ermali tre vajzat, njëra prej tyre është vetem pak muajshe.

Këngëtarët janë duke pushuar në një nga resortet më luksoze të Vlorës dhe sigurisht nuk kannë munguar fotot nga vendi përrallor.

më viral në Facebook, Dosja.al

Fotot e postuara në instastory kanë zbuluar se çiftet po i kaojnë këto pushime nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kjo nuk është hera e parë që çiftet pushojnë së bashku. Para pak muajsh Ermali dhe Ariana pushuan në Maldive, e më pas atyre iu bashkuan dhe Ledri me Saren.

(A.B)/Dosja.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *